• Novinka
Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl
search
  • Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

108,54 €
S DPH

Špeciálny recept s Muira puama, L-arginínom AKG, Turnera aphrodisiaca, Cordyceps a organicky viazaným zinkom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej plodnosti a normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Vhodné pre vegánov

Výživový doplnok

Bez laktózy

Bezgluténové

Balenie z PET, teda bez plastifikátora

Množstvo
Doručenie 4-8pracovných dní

help_outlineMáte otázku ohľadom tohto produktu?
Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

Súhlasím zásady ochrany osobných údajov pravidlá  

  Darček

PRI NÁKUPE NAD 80€ - DEZINFEKČNÉ MYDLO ZDARMA

  Bezpečná platba

SSL ZABEZPEČENIE

  Doprava

GLS, POŠTA

  Vrátenie tovaru

PODMIENKY ODSTÚPENIA OD ZMLUVY

Špeciálna formula „HYPER PRO viril professional“ podľa Dr. med. Michalzik s Turnera aphrodisiaca a s organicky viazaným zinkom, čo prispieva k udržaniu normálnej plodnosti a normálnej hladiny testosterónu v krvi.

„HYPER PRO viril professional“ obsahuje tiež ašvagandu a vitamíny ako kyselina listová, ktoré pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie.

Arginín obsiahnutý v recepte je dostupný vo veľmi zvláštnej forme ako arginín-alfa-ketoglutarát.

Hyper PRO viril professional nerobí kompromisy v zložení a koncentrácii životne dôležitých látok. Muira Puama má vysokú dávku 400 mg a dôležitý L-arginín je vo veľmi zvláštnej forme ako zlúčenina alfa-ketoglutarátu. Červený kórejský ženšen v spojení s macou, ginkom a extraktom z kordycepsu dopĺňa tento mimoriadny recept. Komplexné dôležité látky v špeciálnom zložení s vysokou koncentráciou.

Udržiavanie normálnej hladiny testosterónu a plodnosti je dôležitým faktorom pre udržanie zdravia mužov.

Zloženie: L-arginín AKG (alfa-ketoglutarát), materiál kapsuly hydroxypropyl-metylcelulóza (vyrobená z rastlinnej celulózy), Withania somnifera (Ashwaganda), Muira Puama, extrakt z Cordycepsu, Turnera aphrodisiaca, červeno-kórejský ženšen, Maca, Ginkgo biloba- Extrakt, citrát zinočnatý (z chelátu zinku), vitamín B9

Denná dávka 4 kapsuly obsahujú: L-arginín AKG (alfa-ketoglutarát) - 1700mg, Ženšen (červený kórejský) - 50mg, Výťažok z ginka dvojlaločného - 50mg, Muira puama - 200mg, Turnera aphrodisiaca (5-násobný koncentrát) - 50mg, Ašvaganda - 200mg, Zinok (organicky viazaný) - 10mg, Maca (4-násobný koncentrát) - 50mg, Kyselina listová (vitamín B9) - 400ug, Extrakt z cordycepsu - 200mg.

Dávkovanie: dospelý užívajú 2x2 kapsuly denne po jedle s tekutinou.

Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom.


Dôležité informácie: Odporúčaný denný príjem sa nesmie prekročiť. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Požitie u detí, tehotných žien a dojčiacich matiek iba po konzultácii s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Tabuľka dát

Balenie
120 kapsúl
VÝROBCA
BIOTIKON®
Nový produkt
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.