Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl
search
  • Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

Hyper PRO viril professional pre mužov vegan 120 kapsúl

108,54 €
S DPH

Špeciálny recept s Muira puama, L-arginínom AKG, Turnera aphrodisiaca, Cordyceps a organicky viazaným zinkom, ktorý prispieva k udržaniu normálnej plodnosti a normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Vhodné pre vegánov

Výživový doplnok

Bez laktózy

Bezgluténové

Balenie z PET, teda bez plastifikátora

: 0 Príliš neskoro... Nie je na sklade !
Množstvo
Dočasne nedostupné

  Darček

PRI NÁKUPE NAD 100€ -poštovné zdarma

 

  Bezpečná platba

SSL ZABEZPEČENIE

 

  Doprava

GLS, POŠTA

 

  Vrátenie tovaru

PODMIENKY ODSTÚPENIA OD ZMLUVY

Špeciálna formula „HYPER PRO viril professional“ podľa Dr. med. Michalzik s Turnera aphrodisiaca a s organicky viazaným zinkom, čo prispieva k udržaniu normálnej plodnosti a normálnej hladiny testosterónu v krvi.

„HYPER PRO viril professional“ obsahuje tiež ašvagandu a vitamíny ako kyselina listová, ktoré pomáhajú znižovať únavu a vyčerpanie.

Arginín obsiahnutý v recepte je dostupný vo veľmi zvláštnej forme ako arginín-alfa-ketoglutarát.

Hyper PRO viril professional nerobí kompromisy v zložení a koncentrácii životne dôležitých látok. Muira Puama má vysokú dávku 400 mg a dôležitý L-arginín je vo veľmi zvláštnej forme ako zlúčenina alfa-ketoglutarátu. Červený kórejský ženšen v spojení s macou, ginkom a extraktom z kordycepsu dopĺňa tento mimoriadny recept. Komplexné dôležité látky v špeciálnom zložení s vysokou koncentráciou.

Udržiavanie normálnej hladiny testosterónu a plodnosti je dôležitým faktorom pre udržanie zdravia mužov.

Zloženie: L-arginín AKG (alfa-ketoglutarát), materiál kapsuly hydroxypropyl-metylcelulóza (vyrobená z rastlinnej celulózy), Withania somnifera (Ashwaganda), Muira Puama, extrakt z Cordycepsu, Turnera aphrodisiaca, červeno-kórejský ženšen, Maca, Ginkgo biloba- Extrakt, citrát zinočnatý (z chelátu zinku), vitamín B9

Denná dávka 4 kapsuly obsahujú: L-arginín AKG (alfa-ketoglutarát) - 1700mg, Ženšen (červený kórejský) - 50mg, Výťažok z ginka dvojlaločného - 50mg, Muira puama - 200mg, Turnera aphrodisiaca (5-násobný koncentrát) - 50mg, Ašvaganda - 200mg, Zinok (organicky viazaný) - 10mg, Maca (4-násobný koncentrát) - 50mg, Kyselina listová (vitamín B9) - 400ug, Extrakt z cordycepsu - 200mg.

Dávkovanie: dospelý užívajú 2x2 kapsuly denne po jedle s tekutinou.

Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred svetlom.


Dôležité informácie: Odporúčaný denný príjem sa nesmie prekročiť. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Požitie u detí, tehotných žien a dojčiacich matiek iba po konzultácii s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Tabuľka dát

Balenie
120 kapsúl
VÝROBCA
BIOTIKON®
Nový produkt
Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.