OMEGA-3 HP TokoMax orange rybí olej 270ml
search
  • OMEGA-3 HP TokoMax orange rybí olej 270ml

OMEGA-3 HP TokoMax orange rybí olej 270ml

25,90 €
Bruttopreis Lieferung 2-4 Arbeitstagen

Rybí olej s prírodným vitamínom E a pomarančovou chuťou.

Výživový doplnok

Menge
Auf Lager

Artikel zuletzt in einem Warenkorb am: 24.01.2021

  Darček

PRI NÁKUPE NAD 80€ - DEZINFEKČNÉ MYDLO ZDARMA

  Sichere Bezahlung

SSL-SICHERHEIT

  Doprava

GLS, POST

  Rücksendung der Ware

RÜCKTRITTSBEDINGUNGEN

Vysoko purifikovaný rybí olej je excelentným zdrojom omega-3 mastných kyselín a prírodného vitamínu E úplného spektra.

Obsah balenia: 270 ml, 54 denných dávok pre dospelých.
Zloženie:Vysoko purifikovaný rybí olej z celých severských tresiek a sardiniek, prírodná zmes tokoferolov a tokotrienolov, prírodná pomarančová aróma, bez konzervantov.

1 lyžica 5g obsahuje: Omega-3 mastné kyseliny: EPA: 900mg, DHA: 600mg, celkový obsah omega-3: 1750mg.

Prírodné tokoferoly a tokotrienoly (vitamín E) 45mg (450% ODD).
Energia 185kJ/45kcal..

Užívanie: Dospelí 1 polievkovú lyžicu (5g) denne s jedlom alebo po jedle.

Rybie oleje OMEGA-3 HP TokoMax
natural, lemon, orange

Prečo obsahujú až 8 E vitamínov?
Prírodný vitamín E úplného spektra tvorí skupina 8 podobných molekúl -izoforiem vitamínu. Obsahuje 4 formy tokoferolov (alfa, beta, gama, delta) a 4 tokotrienoly – nenasýtené formy vitamínu E (alfa, beta, gama, delta). Medzi najbohatšie prírodné zdroje patrí surový palmový olej, z ktorého sa získava. Obsahuje prevahu až 70% tokotrienolov a 30% tokoferolov. Tento jedinečný prírodný extrakt vitamínu E je pridaný do rybieho oleja.

Vitamín E 2. generácie

Prírodný vitamín E úplného spektra s obsahom nenasýtených foriem – tokotrienolov možno zaradiť ako vitamín E 2. generácie. V porovnaní s prírodnými tokoferolmi má jedinečné a komplexnejšie biologické účinky. Viacerí odborníci na výživu ako aj lekári nazývajú tento druh prírodného vitamínu ako vitamín E nového milénia.

Zvýšená antioxidačná ochrana

Tokotrienoly, nenasýtené formy E vitamínov sú biologicky 40 až 60–krát účinnejšie v antioxidačnej ochrane pred voľnými radikálmi ako nasýtené formy E vitamínu – tokoferoly.

Zachovanie pamäti a mentálnej kapacity

Tokotrienoly sú jednou z najsilnejších zbraní v boji proti stareckej demencii a ochoreniam mozgu. Vedci preukázali významný neuroprotektívny účinok tokotrienolov merateľný štandardnými zobrazovacími metódami. Tokotrienoly znižujú riziko mikro-infarktov mozgu, eliminujú vznik nefunkčných jazvovitých oblastí šedej hmoty ohrozujúcich mentálne aj motorické funkcie.

Zvýšenie hustoty vlasov a spomalenie vypadávania

Vitamín E zvyšuje oxygenáciu tkanív, zároveň zlepšuje mikro-cirkuláciu a vyživenie vlasových folikulov. Zabraňuje peroxidácii tukov v bunkových stenách, čim chráni vlasové korienky pred degeneráciou. Výsledkom je predĺženie aktívnej rastovej fázy a jednoducho viac vlasov na hlave. Dôležité je dlhodobé podávanie minimálne 6 mesiacov.

Optimálne vstrebávanie

Skupina ôsmich foriem prírodného vitamínu sa optimálne vstrebáva v prítomnosti tukov. Opačne, ak je podávaný vo forme rôznych kapsúl bez prítomnosti tukov, vstrebávanie je podstatne obmedzené. Podávanie vitamínu E vo forme olejového roztoku v rybom oleji predstavuje ideálny spôsob ako maximalizovať vstrebávanie do organizmu.

Synergia omega-3 a prírodného vitamínu E

Omega-3 mastné kyseliny rybieho oleja spoločne s prírodným vitamínom E plného spektra pôsobia protizápalovo a antioxidačne. Chránia srdce, cievy, mozog, jednoducho každú jednu bunku tela. Výsledkom spoločného účinku je maximálna ochrana organizmu a zachovanie zdravia.

42000170

Technische Daten

Verpackung
270ml
HERSTELLER
NUTRACEUTICA
Neuer Artikel
chat Kommentare (0)
Aktuell keine Kunden-Kommentare