search

DARM INTENSIV PROBIOTIKUM 200 g

22,83 €

(114,15 € za 1 Kg)

Bruttopreis Lieferung 2-4 Arbeitstagen

Probiotikum

Vhodné pre vegánov

Výživový doplnok

Menge
Nur noch wenige Teile verfügbar

Artikel zuletzt in einem Warenkorb am: 05.12.2018

  Darček

PRI NÁKUPE NAD 80€ - DEZINFEKČNÉ MYDLO ZDARMA

  Sichere Bezahlung

SSL-SICHERHEIT

  Doprava

GLS, POST

  Rücksendung der Ware

RÜCKTRITTSBEDINGUNGEN

Baktérie kyseliny mliečnej, ako sú laktobacily a bifidobaktérie, sú typickými predstaviteľmi fyziologickej črevnej flóry. Zatiaľ čo črevá dojčených detí sú stále kolonizované hlavne bifidobaktériami, ich podiel na črevnej flóre sa s pribúdajúcim vekom prirodzene znižuje.
Darm Intensiv obsahuje štyri vybrané aktívne kultúry laktobacilov a bifidobaktérií: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis Bl-04
Zloženie: Maltodextrín, ryžová múka, baktérie mliečneho kvasenia 2,1% (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Bifidobacterium lactis Bi-07, Bifidobacterium lactis Bi-04).
Dávkovanie: Jedna polievková lyžica (10g) denne, rozmiešať v minerálnej vode a vypiť, Darm Intensiv môže byť konzumované v mlieku, müsli, jogurte alebo tvarohu, pre deti sa odporúča 1 čajová lyžička (5 g). Nemiešať s horúcimi nápojmi.
Odporúčaný denný príjem by nemal byť prekročený. Výživové doplnky nenahrádzajú vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a chlade.
42000140

Technische Daten

Verpackung
200 g
chat Kommentare (0)
Aktuell keine Kunden-Kommentare