servis kavovarov

OPRAVA KÁVOVAROV

od roku 2001

Dokážeme si predstaviť, aké ťažké môže byť Vaše pondelkové ráno bez prvej šálky kávy. Určite Vám môžeme pomôcť vrátiť Vašu rannú rutinu späť na stôl.Náš servis je pripravený splniť Vaše očakávania. Urobte si znovu skvelé ráno! Cavi servis poskytuje opravu a údržbu všetkých hlavných značiek kávovarov ako sú napr. DeLonghi, Jura, Saeco, Philips, Siemens, Krups, LaCimbali,WMF, Gaggia, Zelmer, Solac,Schaerer...

Zabezpečujeme aj renováciu starých kávovarov "veteránov"

Renovovali sme aj skutočné unikáty ako napríklad La Cimbali ET Program - prvý elektronický plnoautomatický gastro kávovar na svete z roku 1983.

La cimbali ET Program

Oprava kávovaru-ako to funguje?

Každý proces opravy kávovaru sa vždy začína komplexnou diagnostikou.
Všetko, čo musíte urobiť, je priviesť váš nefunkčný stroj do našej dielne a my sa o to postaráme.

Náhradný stroj poskytujeme zdarma.

Po kontrole vášho stroja vám poskytneme úplnú správu o stave s odhadovanými nákladmi a časom opravy. Vo väčšine prípadov to trvá približne 2 pracovné dni. Neváhajte nás kontaktovať.

Kompletný servis-ako to funguje?

Pravidelný profesionálny servis a preventívna údržba sú najlepším spôsobom, ako udržiavať stroj v dobrom stave.V Cavi servis stiahneme váš stroj a skontrolujeme stav každého jednotlivého prvku.Všetky opotrebované diely, ako sú tesnenia a o-krúžka, budú vymenené a čerstvo namazané, aby sa predišlo problémom v budúcnosti.

Váš stroj bude navyše odvápnený pomocou vysoko výkonného odvápňovacieho roztoku a dostanete radu, ako ho ošetriť, aby sa predĺžila jeho životnosť.S ohľadom na všeobecnú kvalitu vody odporúčame vykonať kompletný servis každoročne, aby sa dosiahli najlepšie výsledky.